Co to są bramy teleskopowe?Właściciele posesji, bez względu na to, czy prywatnych, czy wykorzystywanych do prowadzenia działalności gospodarczej, chcą je jak najlepiej zabezpieczyć. Nie chodzi tutaj jedynie o dobrej jakości płot, ale również o bramę wjazdową, która nie zajmie zbyt wiele miejsca i jednocześnie będzie funkcjonalna. Czy teleskopowa brama przesuwna się sprawdzi? Co to takiego? Jakie argumenty przemawiają na jej korzyść?

Czym jest przesuwna brama teleskopowa?

Wybierając teleskopową bramę przesuwną, użytkownik może mieć pewność, że zyska sporo miejsca. Produkt ten bowiem wymaga znacznie mniej wolnej przestrzeni niż inne rodzaje bram. Brama teleskopowa jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które znacznie ograniczyły wjazd na posesję. Stabilna i trwała konstrukcja sprawi, że bez problemu będzie można wjechać na posesję, a następnie zamknąć skrzydła bramy. Co więcej, teleskopowe bramy przesuwne wykonano z materiału, który jest odporny na złe warunki atmosferyczne, a co za tym idzie — może przetrwać bez szwanku przez wiele lat.

Przyglądając się ofercie rynkowej, nie sposób nie zauważyć, że teleskopowe bramy przesuwne są dostępne w rozmaitych wariantach kolorystycznych i technologicznych, dzięki czemu każdy użytkownik jest w stanie dopasować produkt do swoich potrzeb.

Dlaczego warto wybrać właśnie ten produkt?

Wiele osób zastanawiających się nad wyborem teleskopowej bramy przekonuje fakt, że ma ona wiele zalet, do których z pewnością należą:

  • napęd, który montuje się na słupie w niewidocznym miejscu, dzięki czemu nie szpeci całej konstrukcji;
  • sterowanie elektroniczne, dzięki któremu bez wysiadania z samochodu można z powodzeniem otworzyć i zamknąć bramę (to rozwiązanie jest cenione szczególnie w mroźne i deszczowe dni);
  • indywidualny projekt dostosowany do potrzeb klientów — każdy może wybrać taki rodzaj bramy, jaki będzie pasował nie tylko do aranżacji, ale sprawdzi się także technologicznie.

Wróć do bloga

ZAPEWNIAMY SERWIS, MONTAŻ I FACHOWE DORADZTWO

   MISTAL
       ul. Sobieskiego 36/b, Puszczykowo
   Tel: 61 813 31 45
   Email: mistal.mistal@wp.pl
   Strona www: mistalbramy.pl