Gdzie można zastosować bramy harmonijkowe?Bramy harmonijkowe obecnie cieszą się sporym zainteresowaniem. To doskonałe rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić miejsce i nie tylko. Dodatkowo tego typu bramy świetnie się prezentują - dzięki czemu nie musimy wybierać pomiędzy funkcjonalnością a estetyką. Sprawdź, kiedy warto się zdecydować na ten system.

Co to jest brama harmonijkowa? 

Chociaż nazwa sporo już nam zdradza, nie każdy wie, co dokładnie znaczy brama harmonijkowa. Jest to nic innego jak brama, która została wykonana z kilku takich samych płyt. Dodatkowo płyty te zostały umieszczone na specjalnej szynie, dzięki czemu składa się ona jak harmonijka. Tego typu rozwiązanie doskonale sprawdza się w sytuacji, kiedy dysponujemy ograniczoną ilością miejsca na podjeździe. 

Zastosowanie bramy harmonijkowej 

Jak już zostało wspomniane, głównie bramę harmonijkową stosuje się, kiedy standardowe bramy jak np. skrzydłowa lub przesuwana, nie sprawdzą się. Uniwersalność bram harmonijkowych sprawia, że tego typu rozwiązanie często stosuje się w dużych obiektach, które przeznaczone są do przechowywania narzędzi i pojazdów. 

Zastosować możemy je również w: 

  • garażach,
  • narzędziowniach,
  • gospodarstwach rolnych. 

Bramy harmonijkowe cechują się bardzo wysoką odpornością na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo tego typu bramy są bardzo łatwe w obsłudze  - dzięki temu, że znajdują się na specjalnej szynie, nawet ręczne otwieranie nie powinno sprawić żadnych trudności. Jest to więc gwarancja bezawaryjnego i wygodnego użytkowania. 

 


Wróć do bloga

ZAPEWNIAMY SERWIS, MONTAŻ I FACHOWE DORADZTWO

   MISTAL
       ul. Sobieskiego 36/b, Puszczykowo
   Tel: 61 813 31 45
   Email: mistal.mistal@wp.pl
   Strona www: mistalbramy.pl