Jak zabezpieczyć kamienicę przed intruzem?Niezależnie od tego czy mieszkamy w domu, czy też w kamienicy, możemy paść ofiarą kradzieży bądź wtargnięcia na nasz prywatny teren. Świadomość potencjalnego zagrożenia z całą pewnością wpływa na nasz komfort życia, a więc znalezienie odpowiedniego zabezpieczenia naszej posesji przed intruzem, jest dla wielu ludzi priorytetem. Poza zapewnieniem bezpieczeństwa, bramy do kamienic powinny cechować się także dużą estetyką i posiadać funkcje, które zapewnią wygodę w użytkowaniu dla każdego z mieszkańców.

Odpowiednie zabezpieczenie kamienicy

Intruzi, którzy pojawiają się na terenie kamienicy, są nie tylko potencjalnym zagrożeniem dla mieszkańców, często pozostawiają po sobie nieład, ale także demolują przestrzeń wspólną. Każdemu członkowi wspólnoty zależy więc na znalezieniu odpowiednich sposobów, by ograniczyć tego typu sytuacje. W naszej ofercie można znaleźć kilka rozwiązań, które przyczynią się do podwyższenia bezpieczeństwa. Są to między innymi klawiatury kodowe, które pozwalają na wejście do budynku tylko osobom, które znają szyfr. Klienci wybierają także zwory elektromagnetyczne, które umożliwiają sterowanie zamknięciem drzwi, dzięki czemu można kontrolować dostęp do wnętrza kamienicy. Bramy wjazdowe do kamienic także można zautomatyzować, zapewniając tym samym wjazd tylko osobom do tego upoważnionym.  Dzięki temu brama otwiera się tylko po użyciu przypisanego do niej pilota, możliwe jest także sterowanie bramą poprzez telefon komórkowy. 

Estetyka i funkcjonalność bram do kamienic

Jak wiadomo kamienice często objęte są opieką konserwatora zabytków. Dlatego też decydując się na zamontowanie bramy zabezpieczającej, powinniśmy pomyśleć także o jej wyglądzie. Dzięki wybraniu zdobionej bramy do kamienic, możliwe jest nadanie budynkowi świeżości i elegancji, przy jednoczesnym zapewnieniu dodatkowych funkcji ułatwiających użytkowanie. Nasza firma oferuje zarówno bramy nowoczesne, jak i klasyczne, by dostosować je do elewacji budynku, a także stosuje trwałe materiały, które będą odporne na intensywną eksploatację oraz na zmienne warunki pogodowe.


Wróć do bloga

ZAPEWNIAMY SERWIS, MONTAŻ I FACHOWE DORADZTWO

   MISTAL
       ul. Sobieskiego 36/b, Puszczykowo
   Tel: 61 813 31 45
   Email: mistal.mistal@wp.pl
   Strona www: mistalbramy.pl